Sklenený splachovací ventil

Splachovací ventil môže byť vybavený špičkou tantalu na realizáciu merania teploty v reaktore v reálnom čase, a tým sa zabráni oneskoreniu teploty alebo chybe spôsobenej použitím jamky.

Detailed description

Sklenený splachovací ventil
Spoločné splachovacie ventily sklenené
Vypúšťací ventil s lešteným sklom je špeciálne používaný ako spodný spodný ventil alebo spodný výstupný ventil pre sklenené reaktory. Telo ventilu je vyrobené z liatiny alebo ocele a vnútorné plochy telesa ventilu a vonkajšieho povrchu jadra ventilu sú obložené našim vysokovýkonným sklom. Jadro ventilu je utesnené stlačením tesniaceho krúžku PTFE. Tento vypúšťací ventil so skleneným obložením je rozdelený do dvoch typov: horný pohyb a spodný pohyb.


Galéria produktov

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Splachovací ventil nasadený skleneným podkladom


image004(001).jpg

Vypínací ventil sklenenej podložky s tesnením


image005(001).jpg

Spoločné splachovacie ventily sklenené

image006(001).jpg

Vypúšťacie ventily sklenené s tesnením


Splachovací ventil môže byť vybavený špičkou tantalu na realizáciu merania teploty v reaktore v reálnom čase, a tým sa zabráni oneskoreniu teploty alebo chybe spôsobenej použitím jamky. Okrem toho môžete pomocou výmeny zariadenia ovládaného vzduchom pre jadro ventilu diaľkovo ovládať vypúšťanie reaktora.


Vypúšťacie ventily sklenené s tesnením
Tento splachovací ventil s tesnením vlnovca je alternatívou k vyplachovaciemu ventilu s tesniacim uzáverom. Zabezpečuje spoľahlivý tesniaci výkon, jednoduché čistenie a schopnosť vytiahnuť vyšší prevádzkový tlak. Telo ventilu sa formuje metódou lisovania, ktorá drasticky zvyšuje pevnosť materiálu. Prevádzková teplota: -19 ℃ -200 ℃; Pracovný tlak: 0,6 MPa-1,6 MPa.


Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov splachovacích ventilov s lešeným sklom a venujeme vysokú pozornosť kvalite. Ak máte záujem o naše výrobky vyrobené v Číne, vitajte kontaktovať našu továreň pre viac informácií. Ponúkame Vám najlepšie služby a konkurencieschopnú cenu.

Hot Tags: Sklo-lemovaný splachovací ventil, Čína, výrobcovia, továreň, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback