Vysoko výkonný smalt

Tiež známy ako sklovitý sklovitý lak dodáva s vynikajúcou odolnosťou voči korózii kyslého a alkalického média, mechanickému šoku a prudkým zmenám teploty. Najmä môže odolávať korózii všetkými organickými a anorganickými kyselinami, organickými rozpúšťadlami a slabou zásadou s výnimkou kyseliny fluorovodíkovej a silnej kyseliny fosforečnej.

Detailed description

Vysoko výkonný smalt pre podšívku skla
Sklenená podšívka TJ09 je nezávisle vyvinutá spoločnosťou Taiji a vyznačuje sa vysokou výkonnosťou, ktorá dosiahla medzinárodnú pokročilú úroveň. Napríklad priemyselný porcelánový smalt, známy aj ako sklovitý smalt, má vynikajúcu odolnosť proti korózii kyslého a alkalického prostredia, mechanickému šoku a ostrým teplotným zmenám. Najmä môže odolávať korózii všetkými organickými a anorganickými kyselinami, organickými rozpúšťadlami a slabou zásadou s výnimkou kyseliny fluorovodíkovej a silnej kyseliny fosforečnej.


Galéria produktov

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

TAIJI smalt používa medzinárodný pokrokový proces spekania elektrických pecí a presné zloženie skloviny, prísne kontroluje každý výrobný proces a úplne zaručuje kvalitu skloviny.
Pomocou najmodernejšej technológie spekania elektrických pecí s presným zložením a prísnym riadením procesov je kvalita čajovho skla Taiji úplne zaručená.


Korózne krivky

Grafy koróznej krivky ukazujú typickú korozívnosť kyslého a alkalického média. Keďže rýchlosť korózie je menšia ako 0,1 mm / rok, znamená to, že médium má veľmi skromnú koróziu na obložení skla. Takže sa odporúča. Ak je rýchlosť korózie v rozmedzí 0,1 až 0,2 mm / rok, koróziu nemožno zanedbávať. Musí sa vykonať pravidelná kontrola, aby sa zistilo, do akej miery je sklenená podšívka skorodovaná. Ak je však rýchlosť korózie väčšia ako 0,2 mm / rok, médium je vážne korozívne voči sklenenej vložke a preto sa tu neodporúča.


Sme jedným z popredných vysoko výkonných výrobcov a dodávateľov smaltu, pričom venujeme veľkú pozornosť kvalite. Ak máte záujem o naše výrobky vyrobené v Číne, vitajte kontaktovať našu továreň pre viac informácií. Ponúkame Vám najlepšie služby a konkurencieschopnú cenu.

Hot Tags: Vysoký výkon smalt, Čína, výrobcovia, továreň, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback