Kryt manhole (pre sklenený reaktor)

Nájdete tu naše špičkové riešenia krytov pre sklenené reaktory. Zabezpečujú bezpečnú prevádzku a jednoduché otváranie a čistenie.

Detailed description

Kryt pre sklenený reaktor
Ako vedúci poskytovateľ súčiastok vybavených sklom a technologických dielov ponúka spoločnosť Taiji širokú škálu príslušenstva pre reaktory, aby zabezpečila bezpečnú izoláciu nebezpečných chemikálií v reaktore a vysokú bezpečnosť operátora, ako aj vyššiu efektívnosť spracovania a kvalitu výrobkov. Nájdete tu naše špičkové riešenia krytov pre sklenené reaktory. Zabezpečujú bezpečnú prevádzku a jednoduché otváranie a čistenie.


Galéria produktov

image001(001).jpg

Kryt oblúka

image002(001).jpg

Oblúkový kryt s spekaným oknom

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. Kryt manžety s ochranným krúžkom a pružinovým otváracím zariadením
Tento systém krytov môže byť ľahko inštalovaný na vrchu sklenených reaktorov. Pružné zariadenie umožňuje ľahko otvárať a zatvárať kryt. Ochranný krúžok chráni poklop proti opotrebovaniu a poškodeniu pri podávaní.


2. Manažérový kryt so skleneným pohľadom
Sklenená krytina reaktora je rekonštruovaným výrobkom. Je vhodnejší pre reaktor s použitím čistiaceho systému CIP. Integrujeme sklíčko do krytu pomocou sintrovania pri vysokej teplote. Toto uľahčuje čistenie skla. Kryt dverí je vhodnejší na otvorenie kvôli rýchlemu otváraniu.


Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov obalového plášťa (pre sklenené reaktory), pričom venujeme veľkú pozornosť kvalite. Ak máte záujem o naše výrobky vyrobené v Číne, vitajte kontaktovať našu továreň pre viac informácií. Ponúkame Vám najlepšie služby a konkurencieschopnú cenu.

Hot Tags: Manhole kryt (pre sklenený-reaktor), Čína, výrobcovia, továreň, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback