PTFE obálkové tesnenie

Vysoko kvalitné tesnenie sa skladá z tesnenia z nehrdzavejúcej vlnitej lepenky z nehrdzavejúcej ocele az PTFE obálky. Je vhodná pre oceľové zariadenia s vrstvou skla s menovitým tlakom maximálne 1 MPa a pracovnou teplotou -20 ℃ ~ 200 ℃.

Detailed description

PTFE obálkové tesnenia pre zariadenia so sklenenou podložkou
Vysoko kvalitné tesnenie sa skladá z tesnenia z nehrdzavejúcej vlnitej lepenky z nehrdzavejúcej ocele az PTFE obálky. Je vhodná pre oceľové zariadenia s povrchovou úpravou skla s menovitým tlakom maximálne 1 MPa a pracovnou teplotou -20 ° C až 200 ° C. Pri použití zvlhčeného prstenca z nehrdzavejúcej ocele poskytuje PTFE obalové tesnenie vynikajúcu elasticitu a tesniaci účinok. Okrem mechanickej pevnosti tesniaceho materiálu sa priemyselné tesniace tesnenie vyznačuje nízkym trením a chemickou stabilitou PTFE.


Galéria produktov

image001(001).jpg

PTFE obálkové tesnenie

image002(001).jpg

PTFE obálkové tesnenia


Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov obalových obalov, ktorí venujú veľkú pozornosť kvalite. Ak máte záujem o naše výrobky vyrobené v Číne, vitajte kontaktovať našu továreň pre viac informácií. Ponúkame Vám najlepšie služby a konkurencieschopnú cenu.

Hot Tags: PTFE obálka tesnenia, Čína, výrobcovia, továreň, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback