Filtračný filter s vrstvou skla

Najmä ideálne na oddelenie jedovatého média, horľavého a výbušného média od pevných látok a kvapalín a médium, ktorým sa treba vyhnúť kontaktu so vzduchom.

Detailed description

Filtračný filter s vrstvou skla
Hlavné vlastnosti skleneného filtra Nutsche
1. Filtračný materiál vyrábaný spoločnosťou Taiji je široko používaný na oddeľovanie korozívnych materiálov medzi pevnou látkou a kvapalinou. Najmä ideálne na oddelenie jedovatého média, horľavého a výbušného média od pevných látok a kvapalín a médium, ktorým sa treba vyhnúť kontaktu so vzduchom.
2. Filtr nutsche sa môže používať v plne podtlakovom prostredí alebo kde maximálny kladný tlak je 6kpa.
3. Plášť, ktorý navrhujeme pre filter na separáciu pevných látok a kvapalín, môže kvapalinu zohriať alebo ochladiť podľa aktuálnych potrieb.
4. Na dne tohto filtračného zariadenia navrhujeme hydraulické zdvíhacie zariadenie. Pomáha odstrániť filtračný koláč a vymeniť filtračnú tkaninu.


Galéria produktov

image001 (001) .jpg

image002 (001) .jpg

image003 (001) .jpg


Sme jedným z popredných výrobcov firiem a dodávateľov filtrov s orechovými vláknami, ktoré venujú veľkú pozornosť kvalite. Ak máte záujem o naše výrobky vyrobené v Číne, vitajte kontaktovať našu továreň pre viac informácií. Ponúkame Vám najlepšie služby a konkurencieschopnú cenu.

Hot Tags: Sklo-lemované nutsche filter, Čína, výrobcovia, továreň, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback