Vybavenie z nehrdzavejúcej ocele

Sklenené zariadenie od Taiji je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304 alebo 316L a je obložené našim špičkovým sklom. Dokáže dokonale chrániť médium pred kontamináciou železným iónom.

Detailed description

Vybavenie z nehrdzavejúcej ocele
Sklenené zariadenie od Taiji je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304 alebo 316L a je obložené našim špičkovým sklom. Dokáže dokonale chrániť médium pred kontamináciou železným iónom. Navrhnutá a postavená podľa medzinárodne uznávaných noriem GMP, oceľový reaktor s vrstvou skla môže spĺňať vyššie požiadavky na bezpečnosť obsluhy a kvalitu výrobkov.


Galéria produktov

image001(001).jpg

image002(001).jpg

Rozdeľovaciu prírubu a svorky používané na zariadeniach z nehrdzavejúcej ocele so skleneným povlakom sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Na základe požiadavky zákazníka môžeme vykonať tepelné izolovanie na vonkajšom povrchu oceľového technologického zariadenia.

Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov z nehrdzavejúcej ocele vybavených sklom, pričom venujeme vysokú pozornosť kvalite. Ak máte záujem o naše výrobky vyrobené v Číne, vitajte kontaktovať našu továreň pre viac informácií. Ponúkame Vám najlepšie služby a konkurencieschopnú cenu.

Hot Tags: Sklo-lemované zariadenia z nehrdzavejúcej ocele, Čína, výrobcovia, továreň, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback